Zkuste náš sportovní oddíl KOMETA Kralovice

Hledáte sportovní aktivity pro své děti? Chtěli byste trávit společně a aktivně čas? Zkuste náš sportovní oddíl. Přijďte a uvidíte.               

Nejde nám o žádné super výkony a mistry světa, ale o zdravý pohyb a rozvoj dětí, smysluplně trávený volný čas. Chceme rozvíjet vytrvalost, cílevědomost, samostatnost, inteligenci a schopnost orientace – tedy vlastnosti, které využijí nejen při sportu, ale v celém životě. Myslíme si, že spojení pohybu v přírodě s partou kamarádů je prostě fajn. A les je nejlepší tělocvična…..

Jsme otevření všem dětem i dospělým, kteří se chtějí hýbat a mají rádi přírodu. Talentům i těm bez nadání, s nadváhou i hubeňourům, rychlým, pomalým i rozvážným. Sporty, kterým se věnujeme jsou spíše individuální, ale připravujeme se na ně společně, fandíme si a každý má u nás šanci. Dobrá parta je pro nás základ. Věříme, že všechno se dá naučit, pokud jste vytrvalí.

Snažíme se děti všestranně rozvíjet v různých fyzických aktivitách. Běháme orienťák, běháme atletiku, chodíme pěšky, jezdíme na kole, na lodích, na lyžích. Máme rádi společné hry a zábavy, užijeme si spoustu legrace.

Pořádáme výlety, závody, soustředění, tábory.

Tréninky

  • 1.- 3. třída jsou v pátek od 14.30hod. Děti můžeme vyzvednout ze družiny. Začínáme 7.10. u tělocvičny ZŠ. Trenér: Marta Hanáková
  • Pro starší tréninky od 15.00hod. Trenéři: Magda Hanáková, Ondřej Pova

Informace vždy najdete v Kalendáři akcí.

X