10.-11.závod ZČO – 6.-7.11. Karlovy Vary

Končí sezóna – odcházíme z posledního cíle viz symbolické úvodní foto. Závěr letošní sezóny byl na OŽ v Karlových Varech v Drahonicích. V sobotu byl Oblastní přebor na krátké trati a šlo o medaile. Běželo se v členitém náročném terénu se značným převýšením. Když jsem běžel už 5 kontrol jen do kopce, byl jsem potom dalších 10 kontrol „úplně mrtvý“. Trénovaní členové oddílu to zvládli mnohem lépe – výsledky najdete zde. Neděle patřila klasické trati a mnozí se divili, že mají málo kilometrů resp. ještě kratší tratě než na klasice. Závod byl ale velmi náročný – velké převýšení, jen 5 C° a lehký déšť. K tomu kontroly více schované než na krátké trati (to jediné bych snad pořadateli vytknul + pár kontrol pro dospělé na liniových tratích není dobrý nápad). Jinak velmi zdařilá organizace SKV na závěr sezóny. Nedělní o něco horší výsledky najdete zde. Vyhlašoval se i jarní a podzimní žebříček ZČO, který hodnotí celkové výsledky sezóny 2021 a tam byla KOMETA velmi úspěšná. To je ale téma na následující článek. A ještě odkaz na fotky. Mějte pěkný podzim, odpočívejte – následovat bude příprava na rok 2022. Ať se daří,