Mistrovství ČR štafet a oblastních výběrů žactva – 8.-9.10.2022

Oddíl OK 99 Hradec Králové pořádal v uplynulém víkendu M ČR štafet, družstev a klubů což je v podstatě vrchol sezóny. Po oba dny se běželo nad Dvorem Králové u obce Výšinka. Oddíl KOMETA stejně jako i Plzeňský kraj reprezentovali dva členové našeho oddílu Elí a Max. Oběma jsme fandili. Už jenom jejich zařazení do krajské nominace je velký úspěch. Jejich výsledky najdete zde:

Mistrovství ČR štafet (Elí byla nejrychlejší ve své štafetě a její štafeta ZCO2 obsadila 21.místo, štafeta ZCO2 Maxe byla na 14.místě)

Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva (v družstvech DH14 byl Max v ZCO2 na 19.místě a Elí v ZCO3 na 25.místě)

Na startu byl rekordní počet štafet, družstev a oblastních výběrů s celkovým počtem téměř 1.600 závodníků. Jsou to dobré výsledky a cenné zkušenosti pro ty, kteří běželi. Každý z našich členů oddílu měl svého osobního trenére resp. trenérku – Katku a Hanku. Ještě jednou děkujeme za vaši účast a reprezentaci.

Závěrem musím „gratulovat“ i vedoucím ZČO – Plzeňského kraje, že konečně dětem přivezli na poslední závod sezóny i krajské dresy. Byl jsem na předchozích třech víkendových závodech, kde děti „neměly možnost“ kraj reprezentovat – nikdo jim dresy nepřivezl. To je jen smutná tečka za jinak dobrými výsledky ZČO a Plzeňského kraje. Fotky už najdete na Rajčeti.