Sprint – OŽ 16.10 & ŽB Čechy západ 17.10.

Uplynulý víkend byl bohatý na závody. Stále doháníme období kdy nebylo možné pořádat a účastnit se sportovních akcí. V sobotu se běžel za mě krásný sprint pořádaný oddílem LPM na Lochotíně. Bohužel jsem běžel v mladší kategorii než kam patřím a tak mě soupeři co mají 35 let pořádně „válcovali“. Členům našeho oddílu se dařilo. Nejlepšího výsledku dosáhla Anet v D12 2.místo, dál Anežka v D14 4.místo a hned za ní Denča, Zuzka, Adél v D16 3.místo a hned za ní trio Áďa, Anička, Lucka, Filip v H16 4.místo. Kompletní výsledky najdete zde a také už jsou zveřejněny i fotky. V sobotu večer se běželo M ČR v nočním OB, kterého se ale nikdo z našeho oddílu neúčastnil. Některé možná odradily dost dlouhé tratě, ale někdy to také zkusíme. Neděle patřila závodům ŽA, který od nás nikdo neběhá a hlavně ŽB Čechy západ. Závody pořádal další oddíl z naší oblasti a to VPM. Běželo se v okolí Krkavce na Plzni severu. Já neběžel, ale co jsem viděl mapy Aleš Richtr postavil náročné tratě. Terén i celá organizace byla na úrovni národních závodů. Mnozí z vás si s těmito tratěmi jen velmi těžko poradili, ale každý další odběhnutý závod je minimálně další výborný trénink. Nejvíc se dařilo Aničce v D16B kde obsadila výborné 6.místo. Za zmínku určitě stojí ještě 11.místo Adél ve stejné kategorii. Výsledky najdete zde. Ať se daří už o víkendu 23.-24.10. v okolí Radyně na dalších dvou závodech OŽ.