Výsledky – 32. ročníku ankety „Sportovec Kralovic“, 3.3.2023

Jak už jsem avizoval v předchozím příspěvku, proběhlo v pátek vyhlášení sportovců. V sále Lidového domu byla hojná účast i proto, že zde měl převahu orientační běh. Hostem byl totiž nejúspěšnější orientační běžec ČR z roku 2022 Tomáš Křivda. Jeho medailon najdete zde. Vyprávění tohoto úspěšného sportovce bylo myslím zajímavé a motivační jak pro orientační běžce, tak pro sportovce z jiných odvětví. Tomášovi ještě jednou moc děkujeme, že obohatil letošní vyhlášení svou účastí a podělil se s námi o své zkušenosti z tréninku.

Po besedě s hostem už bylo na řadě vyhlášení a členové oddílu KOMETA Kralovice rozhodně nezapadli. Nominováni byli ve třech z pěti kategorií Max, Adél a Marta. Ceny předával starosta Kralovic p. Popel, zástupce Sportovní agentury a už zmíněný orientační běžec Tomáš Křivda. Za Západočeskou oblast OB se zúčastnil i její předseda Honza Michalec.

A jak to tedy pro KOMETU dopadlo? Výsledky po kategoriích:

ŽÁCI – Max 4.místo ….. DOROSTENCI – Adél V. 1.místo ….. TRENÉŘI – Marta 3.místo.

Všem oceněným blahopřejeme. Slavnostní vyhlášení bylo zakončeno společným focením všech oceněných. Fotky z celé akce najdete brzy tady v odkazu na stránky města „Sportovec Kralovic“.  Tak ať se daří,