Mistrovství ČR ve sprintu – Praha 14.5.

V sobotu jsme se zúčastnili sprintového M ČR. Nedříve běžely hlavní kategorie. Následoval veřejný závod na stejné mapě, který byl současně nominační na LODM. Běželo se na zajímavé mapě v pražské části Stodůlky a Lužiny. Za Kometu běželo jen 10 běžců což je žalostně málo na to o jaký závod šlo a jak byl blízko. Tratě byly zajímavé a hodně rychlé. Nebyl čas se příliš rozmýšlet nad obíháním zprava nebo zleva – jak se chvíli váhalo nebo pořádně nesledovala mapa, ztrácely se cenné vteřiny. V takovém závodě jde jen o ty vteřiny. Byla to myslím dobrá zkušenost a průprava do dalších závodů sezóny. Těm co běželi děkujeme. Nejlepšího výsledku myslím dosáhnul Max, který obsadil v H12 2.místo z 38 závodníků na startu této kategorie. Ve výsledcích se můžete najít zde. Fotky už jsou tady. Příští víkend nás čeká první letošní dvojzávod ŽB Čechy v Bratronicích (Kladno jihozápad). Ať se daří,