OŽ Krchleby, 7.-8.10.2023

Třetím a čtvrtým závodem oblastního žebříčku ZČO pokračovala jeho podzimní část. Pořadatelé oddílu Lokomotiva Plzeň nás vzali opět do lesů u obce Krchleby – U Zeleného Háje. Zázemím nám byl jako loni areál penzionu.

Sobotní krátká mi malou mapou A5 připomínala naše ŽB 2022. Tratě připravila Terka Stehlíková toho času ještě závodnice kategorie D14. Nutno říct, že mile překvapila. Hned na první pokus se jí povedly moc pěkné tratě a hlavně jsme se vešli do směrných časů – hurá. 👍 To už bohužel na závodech OŽ není moc obvyklé (viz třeba 1. OŽ podzimu Nejdek). Na „bedně“ se objevili z KOMETY Adél – 1.místo D18, Anet – 2.místo D16 (kdy zkoušela běžet poprvé starší kategorii a hned se zadařilo), Áďa – 3.místo D18 a moje maličkost – 2.misto H55. Tady jsou kompletní výsledky KRÁTKÁ.

Neděle patřila klasické trati, ale už od 10.00 hodin – tak odjezd v 8 i když to máme poměrně blízko. Počasí se zhoršilo – zatáhlo se a hlavně ochladilo. To nás neodradilo. Trochu pršelo až po závodech. Na své tratě vyběhlo více jak 15 členů našeho oddílu. Tratě stavěl Terky táta Petr a jeho tratě byly opět hodně podařené – už víme kde se Terka učí.😀 Z výsledků KOMETY vybírám … Janička – 2.místo D10, Anežka – 3.místo D16, Jirka – 2.místo H55, já – 3.místo H55, Vašík – 1.místo T2 a Petr Houba – 3.místo T2. A opět pro Vás kompletní výsledky KLASIKA.

Vítězům gratulujeme a všem ostatním členům oddílu děkujeme za účast. Každý dobrý závod je současně další výborný trénink. A tyto závody pořádané oddílem LPM se dle mě dlouhodobě řadí mezi nejlepší v naší oblasti – po všech stránkách na vysoké úrovni. Děkujeme.😉 Fotky ze závodů najdete TADY.

Příští týden nás čeká MČR štafet a klubů na Vysočině. Potom poslední OŽ pořádané oddílem ONO v podhůří Krušných hor. Bude se zde vyhlašovat podzimní žebříček a současně půjde o soustředění oddílu, tak doufám, že se všichni přihlásíte včas a zúčastníte se. Podzimní počasí nás neodradí – ať se daří,

Martin

X