OŽ Sokolov – 28.-29.5.

Je za námi další oblastní žebříček, který uzavíral celou jarní část žebříčku ZČO. Sokolovský Baník byl tradičním pořadatelem a terény byly také tradiční. Klasika v sobotu na Třídomí a krátká v neděli u Svatavy. Tentokrát jsem běžel oba dva závody tak mohu napsat subjektivní názor k oběma dnům. Klasika – nádherný terén, pěkné tratě, výborně připraveno. Krátká – terén spíš nepřehledný než orientačně nároční (nebylo místy čeho se chytit), místa na kontroly zajímavá, ale honili nás stále nahoru a dolů + závěr na smetišti a v kopřivách byl zbytečný. Neposekaná louka v neděli byla jen úsměvná záležitost. Tak jako tak ze strany pořadatele a celé organizace pěkné závody. Dělají to podobně jako my – v málo lidech umí závody na úrovni.

Sobotní výsledky najdete zde. Za zmínku stojí tyto výsledky: Kája D10 2.místo, Anička D16 3.místo, Adél D18 2.místo a Jirka H55 1.místo. Nedělní výsledky jsou tady. Za zmínku stojí tato umístění Komety: Kája D10 2.místo (té to teď běhá viz i úvodní foto), Elí D12 4.místo, Áďa D16 1.místo a Denča 3.místo, Jirka H55 3.místo a moje maličkost 4.místo. Gratulujeme. Fotky jsou už zveřejněny na Rajčeti.

Západočeskému žebříčku – jaro 2022 se budeme věnovat v dalším článku. Program je nabitý – některé čeká 3.-5.6. Chotěboř (republikový festival OB žactva), 10.-11.6. soustředění oddílu a současně 10.-12.6. soustředění pro nominované na LODM (letní olympiádu dětí a mládeže), 18.-19.6. ŽB Čechy u Jindřichova Hradce. Moc se vás na tyto akce nenominovalo a nepřihlásilo. Škoda. Všem, co nadcházející závody poběží přeji hodně úspěchů.