Závěrečné rozloučení a posezení v kempu – 21.6.2022

Přátelé, kamarádi, sportovci, noví talenti a rodičové,

čas letí jako bláznivý a je tu konec školního roku. Jako již tradičně pořádá KOMETA při této příležitosti akci pro všechny v kempu v Kralovicích. Letos ještě o několik dnů dříve protože i rodičové urychlují se svými dětmi odjezdy na své dovolené. V úterý jsme se tedy sešli kolem 16 hodiny (konstelace byla ideální – první letní den a nejdelší den v roce) a program byl bohatý. Připraveny byly tyto akce:

° tříčlenné sprintové štafety rodinné – zvítězili Hanákovi (Magda, Anet, Lenka) před Fišarovými (Eliška, Míra, Áďa) a Kropáčovými (Zuzka, Lucka, Jiří). Gratulujeme.

° žrací maraton pro malé i velké – zvítězili všichni kteří doběhli. Menší měli dobroty (zvítězila Anet před Vojtou a Kačenkou) a dospělí to měli obohaceno o tvarůžky, cibulky, salámy (zvítězila Marcela Čadková před Míšou a Anežkou). Gratulujeme.

° kužely … bludiště trochu jinak pro všechny – si zaběhlo hodně zúčastněných už v průběhu volné zábavy. Všem gratulujeme a děkujeme hlavně Magdě, která ten závod se staršími členy oddílu trpělivě 2 hodiny startovala / cílovala / vyčítala. Fáňovi se to líbilo myslím nejvíce, běhal všechny tratě bludiště co byly připraveny.

Pavel Rom pro nás otevřel v kempu občerstvení, Katka zažehla oheň na buřty a Marta objednala cca 20x pizzu pro všechny. Pivečko i kofola tekla proudem – co víc si přát? Počasí bylo báječné a věříme, že se v kempu všem líbilo. Účast byla hojná (jako při hrabání parku). Jen tak dál – potřebujeme vás vidět víc na trénincích a na závodech. Všechny fotky z této úspěšné akce najdete ZDE. Konec byl ve 21 hodin a následuje už jen přání vám všem.

„Krásné sluníčkové léto, hezké dovolené co plánujete, hodně osobních úspěchů a hlavně sportovních úspěchů do všech dalších závodů ve druhé polovině roku 2022 vám všem přeje“,

Marta, Martin, Magda, Léňa a Ondra … ať se daří,

X